Ochroń swoje warzywa przed szkodnikami [VIDEO]

Zaprawianie rozsady warzyw kapustnych środkiem Verimark® jest coraz częściej praktykowane przez ogrodników. Kiedyś produkt był skierowany wyłącznie dla profesjonalnych producentów rozsad warzyw, dziś dostępny w sprzedaży również dla plantatorów. O czym należy pamiętać przy samodzielnej aplikacji informuje Marcin Żabowski, z FMC Agro Polska. 

 

Insektycyd Verimark® powinien być aplikowany na paletach rozsadowych przed wysadzaniem. Podstawowym celem jest zabezpieczenie najmłodszych faz wzrostu roślin, gdy są najbardziej wrażliwe już od momentu wysadzenia. Nie chodzi tu jednak o zabezpieczenie roślin podczas produkcji rozsady na paletach. W celu maksymalizacji długości działania Verimark® w polu, aplikacja powinna mieć miejsce na 3 dni przed planowanym wysadzeniem sadzonek w pole.

Rozsada kapusty

W jaki sposób aplikować preparat Verimark® w gospodarstwie opowiada Marcin Żabowski z FMC Agro Polska.

 

** Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności