yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPresja ze strony chorób i szkodników. Przetestuj za darmo system alertów

Presja ze strony chorób i szkodników. Przetestuj za darmo system alertów

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sezon ruszył pełną parą. Presja ze strony chorób i szkodników nie znika. Jak chronić plantacje warzyw w 2024 roku? Skorzystaj bezpłatnie z FarmSmart – systemu ostrzeżeń o chorobach i szkodnikach w uprawach.

Jak to działa?

Rejestrujesz się poprzez formularz: https://portal.farmsmart.pl/signup/Plantpress. Wybierasz z listy jeden z uprawianych przez siebie gatunków warzyw. Wybierasz najbliższą swojej lokalizacji stacje meteo, np. wskazując swój kod pocztowy. I tyle!

Co zyskujesz?

Przez 14 dni od daty rejestracji będziesz otrzymywać na podany adres email informacje o zagrożeniach ze strony chorób i szkodników dla wybranego gatunku warzyw, a także uzyskasz dostęp do aktualnej, profesjonalnej prognozy pogody z oknem oprysku.

Korzystasz także z zapisanych danych historycznych po zalogowaniu na konto. Po zakończeniu 14 dniowego okresu testowego sam decydujesz czy chcesz wykupić płatny dostęp do serwisu. W każdej chwili możesz wykupić więcej gatunków lub usług.

Lista dostępnych gatunków

Na liście znajdują się uprawy, takie jak: bakłażan, burak cukrowy i ćwikłowy, bób, cebula na szczypior, cebula z siewu lub dymki, cukinia, czosnek, dynia, fasola, groch, kapustne, kukurydza cukrowa, marchew, ogórek, papryka, pasternak, pietruszka, pomidor, por, rzodkiewka, sałata, seler, a także ziemniak. Lista jest jednak znacznie dłuższa.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Gdzie się zarejestrować?

Zarejestruj się już dzisiaj i przetestuj przez 14 dni system FarmSmart –> https://portal.farmsmart.pl/signup/Plantpress. Więcej informacji na temat projektu i funkcjonalności systemu FARMSMART znajdziesz na STRONIE.

FarmSmart

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl