yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościSeminarium Ogrodnicze

Seminarium Ogrodnicze

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie po raz kolejny zaprosił w swoje szkolne progi przedstawicieli firm branżowych oraz plantatorów, 9 lutego br. na szkolenie poświęcone produkcji ogrodniczej.

Takie szkolenia to już tradycja szczecińskiej szkoły. W czasie pandemii organizowano je w formie online, a w tym roku – już tradycyjnie w szkolnej sali. Jest to dobra okazja, aby przed nowym sezonem zapoznać się z nowościami w zakresie: odmian, nowych kierunków nawożenia i ochrony roślin, a także najnowszych naturalnych preparatów wspomagających glebę i rozwój roślin.

W tegorocznym spotkaniu uczestniczyli:

👉 Jacek Lasmanowicz z Probiotics Polska, który informował o zastosowaniu Alginitu jako naturalnego środka poprawiającego działanie i właściwości gleby;

👉 Dariusz Lempkowski – prezes Perma-Guard zachęcał do zastosowania krzemu organicznego wspierającego procesy glebowe i roślinne;

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

👉 Wiesław Jakubowski z firmy Hazera Poland zaprezentował bogatą ofertę odmian warzyw;

👉 Dariusz Kacprzak z firmy PNOS Ożarów Mazowiecki przedstawił asortyment odmian warzyw sprawdzonych w profesjonalnej produkcji regionu Polski północno-zachodniej z oferty PNOS oraz swoich partnerów;

👉 Dariusz Rawicki – przedstawiciel firmy Fosfan informował na temat bogatej oferty nawozów do profesjonalnej i zrównoważonej produkcji rolniczej i ogrodniczej na sezon 2023.

Oprac. A. Andrzejewska
Zdjęcia: W. Jakubowski

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu społecznościowego https://www.facebook.com/portalwarzywa oraz grupy “Rozmowy o warzywnictwie” https://www.facebook.com/groups/2316490671955571/.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl