Skuteczne i ekologiczne zaprawianie nasion

Zaprawianie nasion jest jednym z najskuteczniejszych i najtańszym zabezpieczeniem nasion przed patogenami znajdującymi się na nasionach.


Wycofywanie chemicznych środków do zaprawiania nasion sprawia jednak coraz większe problemy ogrodnikom i rolnikom. Brak możliwości zabezpieczania nasion przed patogenami może powodować bowiem bardzo duże problemy zdrowotnościowe upraw i związane z tym straty.

Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu. AGRO ECA PROTECT – nowy biostymulator, który jest zarejestrowany min. do zaprawiania nasion poprawia zdolność kiełkowania o około 20% w stosunku do kontroli oraz skutecznie ogranicza patogeny mogące znajdować się na nasionach. Dodatkowo produkt ten może być stosowany w uprawach ekologicznych.

Jaka jest skuteczność AGRO ECA PROTECT? W badaniach naukowych, jak jest oceniany w praktyce oraz jak przeprowadzić skuteczny zabieg zaprawiania nasion można dowiedzieć się z filmu.

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć tutaj

 

Mirosław Maziarka
Agro Smart Lab

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Michał Kołodziejczak o imporcie ogórków z Rosji

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności