Warsztaty cebulowe

Prezentacja cebuli na polu demonstracyjnym. Fot. A. Andrzejewska

Pierwszego dnia września, w upalne popołudnie, w miejscowości Gniewkowo odbyły się Warsztaty Cebulowe Onion Leader zorganizowane przez firmę Syngenta Polska przy współudziale firmy Timac Agro. Gospodarzami spotkania była rodzina Państwa Groblewskich.

Spotkanie cebulowe w miejscowości Gniewkowo poprowadzili Marek Zieliński oraz Władysław Tokarczyk kierujący w Syngenta projektem Onion Leader.

Władysław Tokarczyk na polu produkcyjnym zaprezentował i szczegółowo omówił charakterystykę odmian cebuli z bogatej oferty firmy Syngenta.

Z wizytą na polu produkcyjnym:

Podczas cebulowego spotkania zwrócono uwagę na odmiany do bardzo długiego przechowywania. W tym segmencie na uwagę zasługują m.in. odmiany Vision i Medallion, które wyróżnia wysoki plon i bardzo dobra jakość cebuli.

Zbiór cebuli chętnie wykonywany również przez najmłodszych ochotników
Duże zainteresowanie producentów nie tylko odmianami cebuli, ale również fachowymi wskazówkami z dziedziny nawożenia realizowany przez profesjonalny zespół Timac Agro. Fot. A. Andrzejewska
Warsztaty cebulowe w miejscowości Gniewkowo odbyły się również z udziałem Grupy Mularski. Fot. A. Andrzejewska
Warsztaty cebulowe z licznym udziałem uczestników. Fot. A. Andrzejewska

Już wkrótce więcej informacji na łamach naszego czasopisma “Warzywa“. Już teraz zapraszamy do prenumeraty w naszym sklepie internetowym: www.plantpress.pl 

Warzywa

Fot. A. Andrzejewska

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności