yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościWARZYWA W CENTRUM - ZAPROSZENIE

WARZYWA W CENTRUM – ZAPROSZENIE

Niebawem, a konkretnie 13-14 września 2023 roku, odbędzie się spotkanie obowiązkowe dla wszystkich producentów, mianowicie “WARZYWA W CENTRUM”!

W centrum Polski i zarazem w centrum rozmów. Krótko mówiąc, WARZYWA W CENTRUM! Tak jak wspominaliśmy, wydarzenie powinno znaleźć się w kalendarzu wszystkich producentów zajmujących się uprawą warzyw. Skąd takie stwierdzenie? Nie raz już bowiem przekazywaliśmy Wam wzmianki o tym, co dzieje się na poletkach w Bedlnie. Eksperci nieustannie monitorowali uprawy i dzielili się swoją wiedzą. Na spotkaniu otrzymamy wskazówki i rady, które będziemy mogli wykorzystać we własnych gospodarstwach.

Agro Bayer Polska oraz marka Seminis, czyli organizatorzy opisywanego wydarzenia, zaprezentują nam szeroką gamę odmian warzyw, a także nowoczesne rozwiązania w ochronie upraw. Na poletkach znajdziemy różnorakie odmiany zarówno cebuli, jak i marchwi. Nie wspominając już o pozostałych gatunkach warzyw. Warto przy tym także zauważyć, że na miejscu czekają na nas poletka, na których przeprowadzono ważne doświadczenia. Jedno z nich pokazaliśmy w materiale filmowym, który znajduje się TUTAJ.

Czy więc warto wybrać się na WARZYWA W CENTRUM? Odpowiedź nasuwa się sama… Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy wszystkich do Centrum Doradztwa Technicznego w Bedlnie. Raz jeszcze przypomnijmy, spotkanie odbędzie się 13-14 września (środa i czwartek) pod adresem: Bedlno 25, 99-311 Bedlno. Nie może Was zabraknąć. Na ten moment możemy zdradzić, że nie będziecie żałować czasu, który poświęcicie na WARZYWA W CENTRUM.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl