yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościWielka LOTERIA "P jak prenumerata" - do wygrania cenne nagrody

Wielka LOTERIA “P jak prenumerata” – do wygrania cenne nagrody

P jak prenumerata – z okazji 30-lecia Wydawnictwa Plantpress przygotowaliśmy dla naszych Czytelników Wielką Jubileuszową Loterię. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, czyli pojazdu Kubota RTV X-1110, a także zestawów od Timac Agro i Agrarius?

Dziękujemy, że od 30 lat sięgacie po nasze czasopisma. Z okazji tej jubileuszowej rocznicy przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Jeżeli jesteś prenumeratorem czasopisma “Warzywa’ lub “Szklarnie Tunele Osłony” (lub innych naszych tytułów) możesz wziąć udział w Wielkiej Jubileuszowej Loterii.

Nagroda główna to wielofunkcyjny pojazd Kubota RTV X-1110, dodatkowo wśród prenumeratorów rozlosujemy również 3 x zestaw 20 l nawozu Seactiv Vital Timac Agro, każdy o wartości 1500 zł, 5 x pakiet nawozowy firmy Agrarius, każdy o wartości 1200 zł, 10 zestawów bitów Torx  3/8 marki NeoTools i 10 x multitool marki NeoTools.

Aby wziąć udział w losowaniu powinieneś zakupić co najmniej jedną z poniżej wymienionych prenumerat czasopism Wydawnictwa Plantpress na rok 2022: więcej szczegółów tutaj i do 30 kwietnia 2022 wypełnić i przesłać: formularz zgłoszeniowy.

P jak Prenumerata

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl