Wielkopolski dzień cebuli z dymki

Red Lady F1

W dniu 17 lipca br. w miejscowości Miława (gm. Trzemeszno) odbył się Wielkopolski dzień cebuli z dymki, którego organizatorami była firma Bejo Zaden wraz z BASF Polska, Timac Agro, Snebo, KMK Agro, Omnivent, Dawtona.

Na poletkach pokazowych zaprezentowano wysoki potencjał cebuli z żółtą, czerwoną i białą łuską. Po kolekcji oprowadzał Jakub Sobecki z firmy Bejo Zaden, który omówił charakterystykę odmian i metodykę działań podjętych na poszczególnych poletkach. 

O ochronie herbicydowej i fungicydowej oraz nowości firmy BASF informował Maciej Wita. Na kwestie nawożenia dolistnego zwłaszcza w tych trudnych warunkach pogodowych zwrócił uwagę Piotr Smolarek z firmy Timac Agro. Z kolei o zasadach racjonalnego przechowalnictwa przypomniał Kamil Maniak, przedstawiciel firmy Omnivent Polska. O działalności i ofercie firmy Snebo Polska mówił Grant Saakian. Na zakończenie spotkania w Miławie Artur Grześkowiak przedstawił ofertę systemów nawadniających z firmy KMK Agro.

fot. Bejo Zaden

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności