XXVI Krajowe Dni Ziemniaka. Fotorelacja

W dniach 23-25 sierpnia w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) odbyła się 26. edycja Krajowych Dni Ziemniaka – jedna z największych imprez o charakterze targowo-wystawowo-szkoleniowym. Wydarzenie to było skierowane do rolników oraz firm sektora rolnego i spożywczego związanego z produkcją i przetwarzaniem ziemniaków. Na poletkach pokazowych można było zobaczyć bogatą ofertę odmian ziemniaków oraz środków do ich produkcji. Zaprezentowano ponadto pokazy prac polowych maszynami uprawowymi oraz do odkamieniania pól, zbioru i sortowania ziemniaków (Materiał filmowy – zobacz TUTAJ), które odbywały się w prawdziwych tumanach kurzu. Na zakończenie targów odbył się konkurs kulinarny na najsmaczniejszą odmianę ziemniaka. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Fot. Monika Handziuk, Plantpress

Więcej informacji z tego wydarzenia przeczytają Państwo w kolejnych wydaniach miesięcznika “Warzywa“. Zapraszamy do zakupu prenumeraty w naszym sklepie internetowym: www.plantpress.pl

Warzywa

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności