yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościCzekają nas duże zmiany w pogodzie...

Czekają nas duże zmiany w pogodzie…

W najbliższych dniach czekają nas przymrozki i długo oczekiwane opady deszczu. W środę o poranku lokalnie nawet -5 stopni Celsjusza przy gruncie.

Polska podzielona pogodowym murem. Na zachodzie jest ciepła, zaś na wschodzie – to chłodna strona. Najbliższa noc przyniesie przymrozki do -2 stopni Celsjusza na wysokości 2 metrów i nawet -5 stopni przy gruncie przyniesie na Podlasiu, w Lubelskim, Mazurach, Warmii oraz na wschodzie i północy Mazowsza. Na Podkarpaciu, większości Mazowsza, wschodzie Łódzkiego, Kujawach, Pomorzu Gdańskim przy gruncie od 0 do 3 stopni natomiast na wysokości dwóch metrów wartości dodatnie na poziomie 3-5 stopni Celsjusza. Na zachodzie dla odmiany o świcie nie mniej niż 10 stopni Celsjusza.

Kolejne zmiany czekają nas w czwartek. Wówczas na zachodzie pojawią się burze z ulewami, które poprzedzi wysoka temperatura na poziomie nawet 26 stopni Celsjusza. W nocy z czwartku na piątek front przebrnie przez południe, północ i centrum kraju. Do piątku południa rozpada się także na wschodzie kraju. Według prognoz najmniej deszczu spadnie na południu, gdzie miejscami zaledwie pokropi. Na zachodzie, północy może spaść nawet 20 mm deszczu.

Kolejne opady spodziewane są w sobotę i niedzielę. Tym razem najwięcej opadów na południu, zachodzie i wschodzie kraju. Wraz z opadami noce staną się ciepłe w całym kraju na poziomie 7-12 stopni. W ciągu dnia od 13-15 stopni na północy do 18 stopni na zachodzie kraju.
 
 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl