yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościDo Europy zbliża się niż, który zakończy lato

Do Europy zbliża się niż, który zakończy lato

Na północy Europy i Rosji pojawią się pierwsze przymrozki.

Dziś Europa jest jeszcze rozgrzana do czerwoności. Nawet w Rosji notujemy temperatury przekraczające 30 stopni Celsjusza. Jednak na Atlantyku pojawił się pierwszy, głęboki jesienny niż, który przepędzi wyż znad Rosji. Dla nas oznacza to ogromne ochłodzenie względem ostatnich tygodni.

W sobotę front dotrze do zachodniej i północnej Europy. Dużo deszczu przyniesie w Norwegii, północy Szwecji, Finlandii i Rosji. Od Wielkiej Brytanii po Danię, Niemcy, Polskę popada tylko lokalnie. W sobotę burze mogą się pojawić miejscami od Górnego Śląska po Opolskie, Dolny Śląsk i Ziemię Lubuską. Nad resztą kraju słonecznie i gorąco- około 29-33 stopni. W niedzielę front dotrze na wschód Polski. Na zachodzie w ciągu dnia już zaledwie 20 stopni. Na południu i w centrum 22-24 stopnie. Ciepło, ale i burzowo na wschodzie- tu do 30 stopni. Od poniedziałku jesień ogarnie już całą Europę. Na termometrach w Polsce zobaczymy od 5 do 10 stopni nocami i od zaledwie 15 do 20 stopni w ciągu dnia. Silniejszy wiatr zwiększy odczucie chłodu. Jeszcze zimniej będzie na północy Europy- tu nocami pojawią się przymrozki, zaś w ciągu dnia można będzie liczyć na zaledwie 6-8 stopni rozpoczynając sezon grzewczy.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl