yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościNadchodzące przymrozki budzą niepokój. Sprawdź pogodę na noc 22/23.04.2024

Nadchodzące przymrozki budzą niepokój. Sprawdź pogodę na noc 22/23.04.2024

Lokalnie temperatura spadnie ponownie do -5 stopni Celsjusza. Sprawdziliśmy, w których regionach Polski w nocy 22/23.04.2024 przymrozki będą najbardziej odczuwalne. Jakich temperatur się spodziewać?

Według prognoz przed nami bardzo zimna noc (22/23.04.2024). Wiatr osłabnie, a na niebie pojawi się sporo rozpogodzeń. W których regionach Polski przymrozki będą najbardziej odczuwalne? Jakich temperatur spodziewać się o poranku 23.04.2024?

Na termometrach o poranku 23.04.2024 od -5/-3 stopni na zachodzie kraju oraz na Wzniesieniach Łódzkich, do -2/0 stopni Celsjusza nad resztą kraju. Jedynie w rejonie Warszawy, Płocka, Mińska Mazowieckiego na termometrach utrzymają się wartości dodatnie na poziomie 2-3 stopni powyżej zera. Przy gruncie przeważnie o 2-3 stopnie mniej.

W ciągu dnia na zachodzie i południu pojawi się dużo słońca. W centrum kraju bezchmurnie zrobi się dopiero w godzinach popołudniowych i wieczornych. Od środy czeka nas natomiast zmiana pogody. Przymrozki zanikną, a ich miejsce zajmie niż z opadami deszczu, który od czwartku zacznie kierować w naszym kierunku coraz cieplejsze powietrze znad Rosji.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl