AktualnościNadciąga duża zmiana pogody...

Nadciąga duża zmiana pogody…

Wkrótce czekają nas ochłodzenie, opady deszczu i śniegu. Warto spieszyć się ze zbiorem warzyw z przeznaczeniem do przechowywania.

Od połowy tygodnia czekają nas duże zmiany w pogodzie. W nocy z wtorku na środę i w środę spływ mroźnego powietrza wywoła dużą zmianę aury pogodowej i znaczne ochłodzenie.

Programy ochrony roślin - przedsprzedaż 2024 - baner

Na północnym wschodzie niebo się rozpogodzi, zaś temperatury spadną. W ciągu dnia można liczyć na maksymalnie 3-5 stopni w Suwałkach, Giżycku i Braniewie. Im bliżej centrum tym cieplej- do 7 stopni. Na południu i zachodzie na termometrach bez zmian. Najcieplejszym miastem w najbliższych dniach będzie Legnica i Racibórz, gdzie często na pogodę wpływać mają wiatry halne w górach, które na przedgórzu będą osuszać i ogrzewać powietrze.

W nocy ze środy na czwartek niemal w całym kraju temperatura spadnie poniżej zera, nawet do -5°C na Suwalszczyźnie. Z kolei w czwartek i w piątek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna w dzień od -2°C na Suwalszczyźnie, około 2°C w centrum i miejscami na południu do 5°C nad morzem.


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl