• belem agrosimex marchew ziemniaki
  • rosafert agrosimex gleba

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

Bayer Velum Prime - baner

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPrzed nami bardzo duże zamieszanie w pogodzie. Zima będzie walczyć z ciepłą...

Przed nami bardzo duże zamieszanie w pogodzie. Zima będzie walczyć z ciepłą jesienią

Pogoda płata figle, w ostatnim czasie zmienia się jak w kalejdoskopie. Czy święta Bożego Narodzenia będą pod znakiem pięknej zimy?

Obecne ochłodzenie w większości kraju nadeszło na sucho. Biało w ilości do 1-5 cm jest tylko miejscami w pasie od Żuław po wschodnie Kujawy, zachodnie Mazowsze, wschód Świętokrzyskiego, Podkarpacie oraz punktowo na Podlasiu i w województwie Lubuskim. Więcej śniegu do 10-50 cm mamy w regionach podgórskich. I to by był koniec opadów…

Zarówno wtorek jak i środa przyniesie w całym kraju niezwykle dużo słońca jak na połowę grudnia. Miejscami niebo będzie zupełnie bezchmurne. Będzie również mroźno, co w połączeniu z odsłoniętymi roślinami nie wróży nic dobrego…

Środowy ranek przyniesie nawet do -12 stopni na wschodzie Podlasia. Wschód kraju zanotuje od -10 do -7 stopni. Na południu i w centrum od -8 do -4 stopni. Na zachodzie i północy najcieplej do -5/-2 stopni. Zima utrzyma się jeszcze w czwartek, ale zacznie robić się cieplej. W ciągu dnia na zachodzie i południu temperatura przekroczy 0 stopni Celsjusza. Będzie to zapowiedź ogromnego zamieszania w pogodzie. Akurat w Wigilię nasz kraj zostanie podzielony na dwie części: na południu niemal wiosennie i około 6-10 stopni, zaś na północy i północnym wschodzie mroźno i śnieżnie. O szczegółach przejścia niżu będzie można powiedzieć dopiero w czwartek. Nie mniej jednak wszystko wskazuje na to, że zimowa aura powróci do całej Polski już w sobotę, czyli w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

warzywa siarkopol nawożenie nasiona
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl