yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościPrzed nami pogodowy misz-masz

Przed nami pogodowy misz-masz

Nieodłącznym elementem nadchodzących dni będzie silniejszy wiatr.

Za nami cieplejsza środa, po której już dziś nie będzie śladu. Na termometrach będzie średnio 5 stopni Celsjusza mniej niż wczoraj. W piątek zrobi się wręcz zimno. Silny wiatr z zachodu w porywach do 50 km/godz. wraz z temperaturą, która na około jedną godzinę podniesie się do maksymalnie 16-18 stopni Celsjusza na północy, 20 stopni na wschodzie i w centrum oraz 22 stopni Celsjusza na południu i zachodzie przyniesie zwiększone odczucie zimna.

Po deszczowej nocy na południu kraju w ciągu dnia będzie już słonecznie. Dla odmiany po południu przelotny deszcz spadnie na Podlasiu, Mazurach, Warmii oraz na Żuławach. Zimno będzie również w weekend, który według zapowiedzi w mediach miał być niezwykle upalny. Zamiast upałów o wschodzie słońca słupki rtęci mają spadać w pobliże 7-11 stopni Celsjusza. W ciągu dnia powróci silniejszy wiatr przy temperaturze nie przekraczającej 15-20 stopni. W sobotę w całym kraju oraz w niedzielę na wschodzie i północy pojawią się przelotne opady deszczu i burze. W sobotę podczas burz możliwy grad i silniejszy wiatr do 75 km/godz.

Zmiana pogody czeka nas od poniedziałku. Ten dzień będzie jeszcze zimny, ale już przeważnie słoneczny w całym kraju. We wtorek, środę i czwartek napłynie do nas cieplejsze powietrze dzięki czemu wreszcie poczujemy lato. Na termometrach w ciągu dnia od 22-25 stopni na północy do 26-28 stopni na wschodzie i w centrum i 28-32 stopni na południu i zachodzie. Niestety noce pozostaną chłodne z temperaturami na poziomie 11-16 stopni. Opadów powinno być mniej lub zanikną całkowicie.
 
 
 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl