yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościUwaga silniej powieje, czyli zwariowanej pogody nad Polską ciąg dalszy

Uwaga silniej powieje, czyli zwariowanej pogody nad Polską ciąg dalszy

W najbliższy weekend pojawi się silny wiatr w porywach do 90 km/godz.

Przed plantatorami warzyw pod osłonami trudne godziny. Do Polski zbliża się wichura, podczas której wiatr powieje do nawet 90 km/godz.

Piątek w naszym kraju przynosi zimę na północy oraz niemalże lato na południu. Podczas gdy na Suwalszczyźnie słupki rtęci przez cały dzień znajdą się poniżej zera; w Małopolsce miejscami odnotujemy nawet 19 stopni powyżej zera.

W nocy z piątku na sobotę do kraju wkroczy front chłodny z silnym wiatrem i opadami śniegu na zachodzie i północy kraju oraz deszczu na wschodzie. Do południa deszcz zamieni się w śnieg również na południu i w centrum kraju. Jako, że padać ma przy temperaturze na poziomie 0 stopni Celsjusza, śnieg zacznie się utrzymywać i może go spaść do 3-4 cm. Wieczorem śnieżyce dotrą na wschód kraju. W ciągu dnia pojawi się bardzo silny wiatr w porywach do 90 km/godz.

Niestety w niedzielę na wschodzie, północy i w centrum kraju nadal silny wiatr z zachodu w porywach do 70-85 km/godz. Dodatkowo będzie zimno- z mrozem o poranku na poziomie -4/-2 stopni i lekkim plusem w ciągu dnia- od 2 do 4 stopni.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Kolejne zmiany czekają nas w poniedziałek. Ponownie napłynie ciepłe powietrze z południa i zobaczymy 10-14 stopni na naszych termometrach.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl