yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościWraca zima?

Wraca zima?

W najbliższym czasie opady pojawią się nie tylko na południu kraju, ale rozprzestrzenią się na cały wschód i centrum. Oprócz deszczu spadnie także śnieg, który może zniszczyć posadzoną rozsadę w polu.

Opady rozpoczną się już dziś wieczorem na południu kraju – w formie deszczu i do rana dotrą do centrum, na wschód kraju oraz nad Dolny Śląsk. Nad ranem deszcz pozostanie tylko na Podkarpaciu i Roztoczu, natomiast w innych regionach zacznie sypać śnieg, który do wieczora może utworzyć kilkunastocentymetrową pokrywę śnieżna. Lokalnie w pobliżu Terespola może spaść nawet 30 cm mokrego śniegu. Podczas opadów temperatura będzie ujemna na poziomie -2/-1 stopnia i dodatkowo powieje silny wiatr, który może usypywać zaspy śnieżne. Opady ominą zachód i północ kraju. Po opadach w całym kraju w niedzielę i poniedziałek pojawią się przymrozki do nawet -8/-4 stopni.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl