yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
Aktualności13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa - fotorelacja

13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – fotorelacja

Za nami 13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. Ciekawe wydarzenie, które przyciągnęło wielu odwiedzających.

W dniach 18-19 stycznia br. odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW) w Kielcach. Ogromne przedsięwzięcie organizatorów, które miało nie małe zawirowania przed samym wydarzeniem. Przypominamy, w grudniu otrzymaliśmy informację o zmianie lokalizacji z Nadarzyna do Kielc. Był spory zamęt, ale jak się okazuje, impreza zakończona sukcesem. W tym roku wydarzenie odwiedziło ponad 12 300 osób i, jest  to wynik lepszy niż niż podczas poprzedniej edycji.

Podczas tegorocznych targów TSW w Kielcach odbyły się ciekawe konferencje merytoryczne (warzywnicza, sadownicza, truskawkowa, malinowa, porzeczkowa oraz ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone), w każdym przypadku zgromadziły wielu słuchaczy.

Podczas konferencji warzywniczej odbyła się ciekawa debata, podczas której dyskutowano na temat “Czy w Polsce może zabraknąć wczesnych warzyw spod osłon”. Udział w debacie wzięli: dr inż Aleksandra Czerwińska-Nowak (Redaktor Naczelny czasopisma “Szklarnie Tunele Osłony), Marcin Niedobylski (doradca uprawowy AgroSpec), Władysław Tokarczyk (przedstawiciel firmy hodowlano-nasiennej Syngenta). Moderatorem ciekawych dyskusji był Adam Paradowski (Prezes Wydawnictwa Plantpress).

Zapraszamy do obejrzenia naszej naszej fotorelacji – TSW 2023

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl