Aktualności13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa - fotorelacja

13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – fotorelacja

Za nami 13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. Ciekawe wydarzenie, które przyciągnęło wielu odwiedzających.

W dniach 18-19 stycznia br. odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW) w Kielcach. Ogromne przedsięwzięcie organizatorów, które miało nie małe zawirowania przed samym wydarzeniem. Przypominamy, w grudniu otrzymaliśmy informację o zmianie lokalizacji z Nadarzyna do Kielc. Był spory zamęt, ale jak się okazuje, impreza zakończona sukcesem. W tym roku wydarzenie odwiedziło ponad 12 300 osób i, jest  to wynik lepszy niż niż podczas poprzedniej edycji.

Podczas tegorocznych targów TSW w Kielcach odbyły się ciekawe konferencje merytoryczne (warzywnicza, sadownicza, truskawkowa, malinowa, porzeczkowa oraz ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone), w każdym przypadku zgromadziły wielu słuchaczy.

Podczas konferencji warzywniczej odbyła się ciekawa debata, podczas której dyskutowano na temat “Czy w Polsce może zabraknąć wczesnych warzyw spod osłon”. Udział w debacie wzięli: dr inż Aleksandra Czerwińska-Nowak (Redaktor Naczelny czasopisma “Szklarnie Tunele Osłony), Marcin Niedobylski (doradca uprawowy AgroSpec), Władysław Tokarczyk (przedstawiciel firmy hodowlano-nasiennej Syngenta). Moderatorem ciekawych dyskusji był Adam Paradowski (Prezes Wydawnictwa Plantpress).

Zapraszamy do obejrzenia naszej naszej fotorelacji – TSW 2023

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

warzywa siarkopol nawożenie nasiona
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl

×nawożenie yara kompleksowe odżywianie