Arysta LifeScience i UPL pod nowym wspólnym brandem

6 czerwca zarząd UPL ogłosił nową identyfikację wizualną firmy. Nowy branding oparty jest na idei OpenAg (od „open agriculture” – otwarte rolnictwo/otwarci na rolnictwo) i został stworzony przez londyńską agencję kreatywną „venturethree”.

Nasz główny cel i kierunek rozwoju – OpenAg wyrażony jest w odważnym podejmowaniu nowych inicjatyw i w świeżej energii dla rynku agro”, powiedział Jai Schroff Global CEO. „Nowa identyfikacja jest odbiciem wspólnego potencjału do wzrostu, naszego i naszych partnerów biznesowych. System produkcji żywności opiera się na rolnictwie, które działa bez limitów i granic. Nowy branding symbolizuje zaangażowanie naszej firmy w tworzenie rolnictwa otwartego na zmiany i nastawionego na zrównoważony rozwój”, dodał Jai Schroff.

Rico Christensen, Dyrektor Marketingu UPL, powiedział: „Nowa identyfikacja symbolizuje wizję życia bez granic i optymizm. Każda odsłona nowego morficznego, interaktywnego logo UPL rodzi się, żyje i zostaje ostatecznie zastąpiona w ciągłym cyklu. Reprezentuje to zmiany w nowoczesnym rolnictwie, a także połączenie dwóch różniących się podmiotów, które finalnie tworzą jedną doskonałą całość”.

W lipcu 2018 r. Firma UPL nabyła Arysta LifeScience za 4,2 mld USD, co wzmocniło jej pozycję w branży rozwiązań dla rolnictwa. Aktualna oferta produktów i technologii UPL, w większym stopniu spełni potrzeby dynamicznie zmieniającego się rolnictwa i sprosta wyzwaniom związanym ze zmianami środowiska.

O UPL

Nowy UPL dzięki przejęciu Arysta LifeScience jest obecnie jedną z 5 największych firm z branży rozwiązań rolniczych na świecie z przychodem rocznym w wysokości 5 miliardów USD i obecnością w 130 krajach. Dzięki dostępowi do 90% światowego rynku żywności i obecności w regionach o wysokim wzroście gospodarczym, nowy UPL stanowi atrakcyjną propozycję dla rolników, dystrybutorów, dostawców i partnerów. Nowe zintegrowane portfolio to wzajemnie uzupełniający się asortyment chemicznych środków ochrony roślin: herbicydów, fungicydów i insektycydów, zapraw nasiennych oraz produktów biologicznych (biostymulatory, bioinsektycydy, biofungicydy) – produktów do ochrony, poprawy jakości i plonowania roślin.

Informacja prasowa UPL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności