Macfrut 2023 – warzywnicze ciekawostki [zdjęcia]

W dniach od 3 do 5 maja odbywają się międzynarodowe targi owocowo-warzywne Macfrut w Rimini Expo Center we Włoszech. Swoją obecność zaszczyciło 1100 wystawców reprezentujących cały łańcuch dostaw owoców i warzyw. Cała wystawa jest o 35% większa niż przed rokiem. Tytułowe targi to także dobra okazja do nawiązania relacji biznesowych. Weźmie w niej bowiem udział ponad 1500 akredytowanych kupców z całego świata.

To już drugi dzień targów Macfrut 2023. Choć symbolem tegorocznego wydarzenia są borówki, to nie zabrakło tutaj akcentów warzywniczych. Na wielu stoiskach mamy okazję zobaczyć wiele ciekawych rozwiązań w zakresie pakowania warzyw.

Wiele nowości i wiele inspiracji, które mogą zaciekawić naszych producentów warzyw.

Podczas targów nie nudzą się także producenci ziół, przypraw i roślin leczniczych (Spices & Herbs Global Expo), biologicznych środków ochrony (Biosolutions International Event) oraz producenci i dystrybutorzy pomidorów (The Red Planet).

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Fot. KP

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności