yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKieleckie targi AGROTECH 2023 - warzywnicze akcenty

Kieleckie targi AGROTECH 2023 – warzywnicze akcenty [galeria]

Już za nami trzydniowa impreza rolnicza Agrotech 2023 w Kielcach. Potężne maszyny, wiele ciekawych konferencji, spotkania ze znanymi z internetu rolnikami przyciągnęły na wystawę maszynową tłumy. Stoiska firm prezentowały się znakomicie i na pewno wśród nich znalazły się również maszyny do produkcji warzyw.

Choć Agrotech trwał zaledwie trzy dni, to wystarczyło, aby zapoznać się z nowościami w sektorze maszyn warzywniczych. Ciągniki, pługi, opryskiwacze, pielniki, maszyny do pakowania, sortowania warzyw i wiele innych ciekawostek mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznych targów w Kielcach.

Stoiska w siedmiu halach Targów Kielce oraz trzech halach tymczasowych przygotuje 400 firm z 15 krajów, m.in. Finlandii, Francji, Grecji, Indii, Irlandii, Łotwy, Niemiec, a także z Ukrainy. W sumie zajmą teren 63,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, niewiele mniejszy od rekordowej edycji z 2019 roku.

Według organizatorów Agrotech to prawdopodobnie największe w tym roku targi rolnicze w Polsce – powiedział Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Z oferty ciągników i maszyn rolniczych widzieliśmy stoiska takich firm jak: Case IH, Steyr, John Deere, New Holland, Deutz-Fahr, Zetor, Massey Ferguson, Fendt i Valtra. Zobaczyliśmy też traktory Farmtrack, Landini, Solis, Iseki, LS, Kioti. Po raz pierwszy na rynku polskim pojawi się marka rumuńska Irum.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Maszyny do uprawy przywieźli m.in. Maschio Gaspardo, Horsch, Dziekan, Kuhn, Agro-Masz, Dexwal, Jar-Met, Landstal, Agro-Masz, Unia, Pöttinger. Rolnicy zobaczą najnowsze sadzarkę i kombajn do ziemniaków o imponujących ładownościach wyprodukowane przez belgijską firmę AVR. Wśród propozycji opryskiwaczy zobaczyć mogliśmy ofertę m.in. Hardi, Krukowiak, Bury.

To nie koniec warzywniczych akceptów. Ciekawie prezentowały się również maszyny do obróbki warzyw po zbiorze m.in.: Michalak Maszyny Rolnicze, KMK, Sorpac. Wiedzieliśmy również wiele ciekawych maszyn do zbioru warzyw korzeniowych. Na wystawie Agrotech nie zabrakło również producenci nawozów, środków ochrony roślin, biostymulatorów. 

Niżej krótka fotogalerii:

 

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl