AGRO PREMIERY 2023 w Poznaniu

Od dziś do niedzieli włącznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się targi POLAGRA PREMIERY, podczas których prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy.

Oferta ok. 200 wystawców koncentruje się na trendach i nowościach produktowych. Dla producentów warzyw na uwagę zasługują m.in. firmy prezentujące urządzenia do nawadniania. Znaleźć można także precyzyjne siewniki, sadzarki oraz ciekawe rozwiązania pielników, również samobieżnych. Jest też spora oferta urządzeń do mycia, sortowania i pakowania warzyw. Zobaczyć można maszyny do obierania cebuli oraz precyzyjnego sortowania warzyw i owoców. Ofertę uzupełniają nasiona z połączonej polskiej hodowli PLANTICO, oferta firm sadzeniakowych prezentuje wiele odmian ziemniaka. Są też obecne firmy oferujące produkty biostymulujące, aminokwasy oraz adiuwanty.

Fot. M. Andrzejewski

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Sałata - oferta odmianowa

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności