yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAGRO PREMIERY 2023 w Poznaniu

AGRO PREMIERY 2023 w Poznaniu

Od dziś do niedzieli włącznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się targi POLAGRA PREMIERY, podczas których prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy.

Oferta ok. 200 wystawców koncentruje się na trendach i nowościach produktowych. Dla producentów warzyw na uwagę zasługują m.in. firmy prezentujące urządzenia do nawadniania. Znaleźć można także precyzyjne siewniki, sadzarki oraz ciekawe rozwiązania pielników, również samobieżnych. Jest też spora oferta urządzeń do mycia, sortowania i pakowania warzyw. Zobaczyć można maszyny do obierania cebuli oraz precyzyjnego sortowania warzyw i owoców. Ofertę uzupełniają nasiona z połączonej polskiej hodowli PLANTICO, oferta firm sadzeniakowych prezentuje wiele odmian ziemniaka. Są też obecne firmy oferujące produkty biostymulujące, aminokwasy oraz adiuwanty.

Fot. M. Andrzejewski

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl