Nowa oferta. Francuskie ziemniaki w Biedronce

W sieci dyskontów Biedronka pojawiły się w ofercie francuskie ziemniaki premium marki Parmentine. Sprzedawane są w 1 kg opakowaniach w cenie 5,89 zł.

Produkt ten wyraźnie wyróżnia się z pozostałej oferty ziemniaków. Są to najmniejsze opakowania, o niestandardowym wyglądzie i kolorystyce, a także z bogatą informacją o produkcie i sposobie jego wykorzystania, a także zalecenia jak je przechowywać aby nie utraciły na jakości.

W zależności od przeznaczenia ziemniaków opakowania są niebieskie (do gotowania i sałatek) oraz czerwone (do gotowania). Mają wyraźne oznaczenie graficzne wskazujące na kraj pochodzenia a także informacje o regionach Francji gdzie są uprawiane. Dla konsumentów przygotowano także „krótką historię Parmetine”, czyli informację o marce oraz o jej współpracy z szefami kuchni. Jest także odnośnik do strony z przepisami.
W ofercie Biedronki sprzedawane są też ziemniaki z Polski. W opakowaniach 2 kg objęte są promocją i zamiast 3,99 zł kosztują 2,95 zł, czyli 1,48 zł/kg.

Ziemniak sałatkowy Jazzy (kraj pochodzenia Polska) w 1,5 kg opakowaniach kosztuje 4,99 zł (3,33 zł/kg). Natomiast polskie ziemniaki myte, sprzedawane luzem kosztują 1,99 zł/kg.

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności