Ogórek gruntowy – Zeszyt Uprawowy NOWOŚĆ

Ogórek gruntowy - zeszyt uprawowy

Wszystkich producentów ogórka gruntowego zachęcamy do przeczytania nowej publikacji, przygotowanej przez zespół redaktorów czasopisma “Warzywa”. Nowa publikacja zawiera szereg praktycznych porad na temat odmian, produkcji rozsady, nawożenia, agrotechniki, skutecznej i bezpiecznej ochrony oraz zbioru i przechowywania.

Aby osiągnąć optymalną wielkość produkcji i doskonałą jakość plonu konieczne jest zapewnienie roślinom jak najlepszych warunków wzrostu i rozwoju. Z pomocą przychodzą innowacyjne rozwiązania uprawowe, w postaci lepszych, wydajniejszych, mniej zawodnych środków do produkcji, w tym: odmian, urządzeń, maszyn, nawozów i środków ochrony roślin. Więcej informacji na temat tajników uprawy ogórka w gruncie znajdziecie Państwo w naszej publikacji.

Ogórek gruntowy – Zeszyt Uprawowy – to jedyna taka publikacja na rynku!

Nową publikację można nabyć w naszym sklepie internetowym: www.plantpress.pl lub zakupując prenumeratę miesięcznika Warzywa.

Ogórek gruntowy – zeszyt uprawowy

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności