Patent na MARCHEW. Zaproszenie na webinarium [11.01.2023 r.]

"Patent na MARCHEW" - zaproszenie na webinarium, 11.01.2023 r. godz. 19:00

Wspólnie z firmami Hazera Poland, Biolchim, Biocont Polska zapraszamy na webinarium: „Patent na MARCHEW”. Naszym gościem będzie Damian Micyk, producent warzyw gruntowych, który udzieli praktycznych wskazówek na temat jak maksymalnie wykorzystać potencjał plonotwórczy marchwi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Podczas webinarium zebraliśmy grono doradców:
– Piotr Różański (Hazera Poland) – „Marchew na trudne czasy”;
– Jan Najbar (Biolchim) – „ Od optymalizacji procesów rozwoju marchwi do maksymalizacji zysków”;
– dr inż. Michał Pniak (Biocont Polska) – Ochrona i uprawa warzyw korzeniowych z użyciem preparatów biologicznych. 

Prowadząca: dr inż. Anna Wilczyńska, warzywa.pl

LINK DO LOGOWANIA: https://plantpress.clickmeeting.com/patent-na-marchew

Naszym gościem będzie Damian Micyk, producent warzyw (marchwi, kapusty, buraka ćwikłowego) z miejscowości Szarkówka (gm. Charsznica). Pasja, bogate doświadczenie i możliwość zdobywania wiedzy rolniczej na każdym kroku jest jego największą wartością. Już w najbliższą środę (11.01.2023 r.) nasz gość podzieli się z państwem swoimi spostrzeżeniami i udzieli praktycznych wskazówek w uprawie marchwi. – By wytrwać w tych trudnych czasach, musimy zmienić swoje podejście do uprawy warzyw. Czy tego chcemy czy nie, musimy się tego nauczyć! Istotne jest przywrócenie bioróżnorodności gleby, ograniczenie dawek nawozowych oraz środków ochrony roślin. Do utrzymania dotychczasowego poziomu produkcji konieczne będzie osiągnięcie maksymalnej skuteczności w metodach, które będą dla nas dostępne. Przed nami trudne czasy i musimy się w nich odnaleźć! Już w najbliższą środę (11.01.2023 r.) podpowiem jak maksymalnie wykorzystać potencjał plonotwórczy marchwi. Zapraszam. Damian Micyk. 

  • Podczas webinarium „Patent na MARCHEW” będziemy mówić o produkcji, podaży marchwi w minionym sezonie oraz prognozach na 2023 r. Nasi eksperci podpowiedzą na jakie niezawodne odmiany postawić w tych trudnych czasach.
  • Coraz większego znaczenia nabiera wiedza na temat ochrony biologicznej w uprawie warzyw korzeniowych. Kurcząca się lista środków chemicznych jest wyzwaniem dla każdego producenta. Jednocześnie obserwujemy duży zwrot ku biologicznym metodom ochrony roślin. O nowych możliwościach zastosowań preparatów biologicznych w ochronie i uprawie warzyw korzeniowych będzie mówił dr Michał Pniak z Biocont Polska
  • Kolejnym ciekawym tematem jest optymalizacja procesów rozwoju roślin, której głównym celem jest maksymalizacja zysków. W jak skuteczny sposób można wpłynąć na jakość i wydajność roślin opowie Jan Najbar z firmy Biolchim.

Już teraz zaplanuj ten termin: 11.01.2023 r.
godz. 19:00

Podczas webinarium odbędzie się quiz wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami!

Udział w webinarium jest bardzo prosty:
  1. najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link: https://plantpress.clickmeeting.com/patent-na-marchew
  2. można łączyć się z tableta, smartphona, komputera;
  3. do webinarium można dołączyć w każdym momencie w trakcie jego trwania.

Nie musisz wychodzić z domu. Oglądaj nas na swoim smartfonie, komputerze, tablecie. Bądź z nami! Bądź z portalem warzywa.pl!

Już teraz zarezerwuj swój czas! 11.01.2023 r., godz. 19:00.

Możesz również dołączyć do tego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/569832624585914

Related Posts

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności