yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościŚwieża sałatka wykonana w 90 sekund przez automat?

Świeża sałatka wykonana w 90 sekund przez automat?

Firma Green Factory wprowadza na rynek robota sałatkowego marki Chowbotics, który w zaledwie 90 sekund przygotuje wybraną lub samodzielnie skomponowaną sałatkę ze świeżych produktów.

Firma Green Faktory znana z oferty świeżych, mytych warzyw z kategorii “Ready to eat” wkrótce wprowadzi na rynek polski automat do sporządzania sałatek w zaledwie kilka chwil. Będzie to jedyne takie urządzenie na świecie, a Green Factory posiada na niego wyłączność w Polsce. Cały proces trwa 90 sekund i jest w pełni zautomatyzowany. Innowacyjne urządzenie zawiera 22 pojemniki, w których znajdują się świeże produkty. Konsument może stworzyć własną sałatkę według swoich preferencji lub skorzystać z jednej z pięciu gotowych propozycji w Menu Chefa.

Idea robota sałatkowego przekonuje nie tylko wygodą takiego rozwiązania, ale także jakością oferowanego produktu. Higienę i bezpieczeństwo pożywienia zapewnia napełnianie pojemników ze składnikami w specjalnie dedykowanej temu kuchni, a nie przy samym automacie. Transport oraz wymiana pojemników odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych, z pełnym zachowaniem ciągu chłodniczego oraz brakiem kontaktu operatora urządzenia z żywnością.

Ten innowacyjny sposób na zautomatyzowaną sprzedaż sałatek będzie sygnowany marką Fit & Easy, oferującą gotowe do spożycia świeże i umyte warzywa oraz dania z nich. Docelowo automat sałatkowy będzie zlokalizowany w centrach handlowych, biurowcach i na stacjach paliw. 

Zanim roboty trafią na rynek firma chce przeprowadzić kilkumiesięczne testy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: Wiadomości handlowe

 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl