yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościZIEMNIAKI - wyciśnij plon na MAXA! Zaproszenie na webinarium, 1 lutego 2022...

ZIEMNIAKI – wyciśnij plon na MAXA! Zaproszenie na webinarium, 1 lutego 2022 r.

Wspólnie z firmą Intermag oraz BNY Holding zapraszamy na kolejne webinarium pt.: „ZIEMNIAKI – wyciśnij plon na MAXA” w dniu 1 lutego o 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

GOŚĆ SPECJALNY: Dr inż. Piotr Chohura z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który wygłosi wykład na temat nawożenia ziemniaków na wczesny zbiór.

UWAGA: Dla Uczestników webinarium przygotowaliśmy quiz z atrakcyjnymi nagrodami.

REJESTRACJA pod linkiem: https://intermag.clickmeeting.com/ziemniaki-wycisnij-plon-na-maxa/register?fbclid=IwAR0kajRwH1CvSpN5IfY0blvsPf6-J2lQa0juBN-cZ9oZOjS5dIYOSbA4VrY

👉 W ostatnich latach dużym problemem w uprawie ziemniaka jest Rizoktonioza ziemniaka, jej nasilenie zależy od wielkości źródła infekcji, a także wielkości inokulum grzyba w glebie. Wpływ na porażenie ziemniaków przez rizoktoniozę ma również pogoda. Szkodliwość rizoktoniozy polega na obniżeniu wielkości plonu oraz jego jakości. By uzyskać jak największy plon oraz doskonałą jakość ziemniaków warto zastosować odpowiednie preparaty do zaprawiania bulw. Poważnym zagrożeniem w uprawie stanowią także nicienie glebowe. Podczas webinarium dowiedzą się Państwo jak skutecznie ograniczyć ich występowanie w glebie.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

👉 Potrzeby wodne ziemniaka w okresie wegetacji są bardzo zróżnicowane i zależą m.in.: od odmiany, grupy wczesności, pokroju roślin, terminu oraz gęstości sadzenia. Największe zapotrzebowanie na wodę ziemniaki wykazują w okresie od zwarcia rzędów do pełni kwitnienia. W intensywnego wzrostu roślin nawet kilkudniowe braki dostępnej wody w glebie mogą powodować zahamowanie wzrostu i wyraźną obniżkę plonów. Webinarium będzie okazją do poznania innowacyjnych metod nawadniania plantacji warzyw.

Koniecznie zaplanuj sobie termin: 1 lutego (wtorek) 2022 r., godz. 19:00
Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
• najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w załączony link https://intermag.clickmeeting.com/ziemniaki-wycisnij-plon-na-maxa/register?fbclid=IwAR0kajRwH1CvSpN5IfY0blvsPf6-J2lQa0juBN-cZ9oZOjS5dIYOSbA4VrY
• można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
• do webinarium można dołączyć w każdym momencie także w trakcie jego trwania.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań i dyskusji.

Firma Intermag już po raz kolejny zaprasza na serie warzywniczych spotkań online gdzie wspólnie z ekspertami branżowymi i firmami partnerskim prezentować będzie aktualne zalecenia i praktyczne informacje na temat kluczowych gatunków zarówno w uprawie gruntowej jak i pod osłonami. Portal warzywa.pl jest patronem medialnym tego cyklu spotkań.

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl