Niebezpieczny front burzowy nad giełdą Bronisze

Źródło: sad24

Upalna aura nie wróży nic dobrego. Przez Polskę przetacza się bardzo niebezpieczny front burzowy. Dziś przed południem nad największym rynkiem hurtowym Bronisze przeszła potężna ulewa, w wyniku której plac dosłownie pływał w wodzie.

Przed południem nad największym rynkiem hurtowym w Polsce przeszła potężna ulewa. Deszcz padał nad rynkiem ponad godzinę. Niestety system odprowadzający wodę nie poradził sobie z tak obfitymi opadami. W efekcie w wielu miejscach rynku stanęła woda, szczególnie w obniżeniach placu przy halach. Miejscami woda zalała także sprzedawane przez rolników warzywa i owoce.

Portale pogodowe informują, że nad Warszawą spadło około 30 litrów wody w pół godziny. Można przypuszczać, że podobna ilość wody spadła nad wspomnianym rynkiem hurtowym. Prognozy zapowiadają kolejne nawałnice, wszyscy czekają co przyniesie popołudnie. Miejmy nadzieję, że będzie spokojnie.

Źródło: Sad24.pl

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności