yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościMaszyny do ważenia i pakowania warzyw od Sorpac. Agrotech 2023

Maszyny do ważenia i pakowania warzyw od Sorpac. Agrotech 2023 [VIDEO]

Ważenie i pakowanie warzyw to często powtarzająca się czynność w gospodarstwach. W przypadku warzyw korzeniowych proces ten można w znacznym stopniu usprawnić zaopatrując się w specjalistyczne maszyny i urządzenia, które podczas targów Agrotech w Kielcach zaprezentowała firma Sorpac.

Polska firma Sorpac z miejscowości Jaraczewo (woj. wielkopolskie) produkuje maszyny do ważenia i pakowania, a także kompletne linie służące do porcjowania, czyszczenia, pakowania warzyw. W swoim portfolio ma blisko 30 różnych specjalistycznych maszyn, a podczas targów Agrotech 2023 w Kielcach zaprezentowała flagowe produkty do sprawnego ich ważenia i pakowania.

Na ekspozycji maszynowej w Kielcach zaprezentowano raszlownicę wraz z wagą kombinacyjną (4-, 9-kanałową), wagoraszlownicę, pojedyncze wagi automatyczne, stół selekcyjny oraz wagę do ważenia produktów drobnych (model AW215). 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

 

Wśród wag kombinacyjnych firma Sorpac ma w swoim portfolio maszyny zawierające 4, 8, 9, 10, 11, 12 kanałów (kubełków ważących). Maszyny mogą być produkowane ze stali kwasoodpornej, co sprawdza się w przypadku ważenia warzyw mokrych.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Wagi kanałowe oferowane przez Sorpac mogą współpracować z raszlownicami lub z foliarkami oraz taśmociągami do pakowania warzyw do skrzynek czy kartonów. 

Wagoraszlownica model AWRM 01 służy do ważenie i pakowania pietruszki, marchwi, selera, z kolei model AWRM 02 – do cebuli i ziemniaka. Owy sprzęt pozwala użytkownikowi na ważenie produktów w sposób ręczny bądź automatyczny, poprzez zmianę ustawień na panelu.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl