yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościMaszyny od KMK AGRO na wystawie Agrotech 2023

Maszyny od KMK AGRO na wystawie Agrotech 2023

Ciekawą ofertę maszyn dla producentów warzyw zaprezentowała firma KMK AGRO podczas marcowej wystawy Agrotech w Kielcach. 

Firma KMK AGRO z siedzibą w Brodowie (Wielkopolska) oferuje bardzo bogaty asortyment maszyn dedykowanych dla producentów warzyw oraz szeroko pojętego rolnictwa. Począwszy od ładowarek teleskopowych, po traktory, maszyny do uprawy, siewniki, kombajny wielu znanych marek. W ostatnim czasie do zespołu maszyn specjalistycznych dołączyły maszyny m.in. do zbioru cebuli (marka Holaras).

Podczas tegorocznej wystawy maszynowej Agrotech w Kielcach zaprezentowano m.in. deszczownię RM, kombajn do zbioru marki Simon oraz maszyny do pakowania i ważenia warzyw, o których w materiale wideo opowiada Artur Grześkowiak.

 

Kombajn do zbioru warzyw korzeniowych model S3 CMR marki Simon doskonale sprawdza się także w trudnych warunkach. Sprzęt wyposażony w hydrauliczną regulację głębokości kopania, torpedy, oczyszczacze korzeni, podwójną pompę hydrauliczną; z możliwością wysypu warzyw na przyczepę lub do skrzyniopalet zamieszczonych na przyczepie. Dodatkowo kombajn może być wyposażony w kaskady, by podczas załadunku do skrzyń nie uszkodzić warzyw.

Podczas wystawy w Kielcach firma KMK Agro zaprezentowała także deszczownię RM 700 XJ z wężem 100/500 wyposażona w komputer do regulacji wydajności pracy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl