Maszyny od KMK AGRO na wystawie Agrotech 2023

Ciekawą ofertę maszyn dla producentów warzyw zaprezentowała firma KMK AGRO podczas marcowej wystawy Agrotech w Kielcach. 

Firma KMK AGRO z siedzibą w Brodowie (Wielkopolska) oferuje bardzo bogaty asortyment maszyn dedykowanych dla producentów warzyw oraz szeroko pojętego rolnictwa. Począwszy od ładowarek teleskopowych, po traktory, maszyny do uprawy, siewniki, kombajny wielu znanych marek. W ostatnim czasie do zespołu maszyn specjalistycznych dołączyły maszyny m.in. do zbioru cebuli (marka Holaras).

Podczas tegorocznej wystawy maszynowej Agrotech w Kielcach zaprezentowano m.in. deszczownię RM, kombajn do zbioru marki Simon oraz maszyny do pakowania i ważenia warzyw, o których w materiale wideo opowiada Artur Grześkowiak.

 

Kombajn do zbioru warzyw korzeniowych model S3 CMR marki Simon doskonale sprawdza się także w trudnych warunkach. Sprzęt wyposażony w hydrauliczną regulację głębokości kopania, torpedy, oczyszczacze korzeni, podwójną pompę hydrauliczną; z możliwością wysypu warzyw na przyczepę lub do skrzyniopalet zamieszczonych na przyczepie. Dodatkowo kombajn może być wyposażony w kaskady, by podczas załadunku do skrzyń nie uszkodzić warzyw.

Podczas wystawy w Kielcach firma KMK Agro zaprezentowała także deszczownię RM 700 XJ z wężem 100/500 wyposażona w komputer do regulacji wydajności pracy.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Banki żywności
  2. Kapusta mróz

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności