yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościJak Michał Kołodziejczak zapatruje się na stanowisko Ministra Rolnictwa?

Jak Michał Kołodziejczak zapatruje się na stanowisko Ministra Rolnictwa?

Ostatnie dni były niezwykle ważne dla Polski, a wszystko za sprawą wyborów parlamentarnych. Michał Kołodziejczak, który startował z listy Koalicji Obywatelskiej, mówi o dużym sukcesie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż sam zdobył on ponad 44 tysiące głosów. Jak potoczą się jego dalsze losy?

Wybory parlamentarne już za nami i wszystko wskazuje na to, że w naszym kraju nastąpią zmiany. Jak się okazuje, Michał Kołodziejczak dołożył do tego swoją cegiełkę. W ramach przypomnienia, wystartował on w wyborach z listy Koalicji Obywatelskiej, a konkretnie z 1 miejsca w okręgu konińsko-gnieźnieńskim, gdzie zdobył 44 062 głosów.

Pozostaje pytanie… Co będzie dalej? Tak jak wiemy, Michał Kołodziejczak niejednokrotnie zaznaczał, że nie zapomni o rolnikach. – Dla mnie rolnictwo zawsze było ważne. To tak naprawdę jeden z głównych motywów, dla których rozpocząłem swoje działania – przekazał Michał Kołodziejczak podczas konferencji po pytaniu dziennikarza na temat przyszłości.

– Jest dużo do zrobienia po 8 latach rządu PiS. Uważam, że to faktycznie byłoby takie zadanie, które chciałbym realizować – mówił Michał Kołodziejczak o potencjalnym objęciu stanowiska Ministra Rolnictwa. Zaznaczył jednocześnie, że póki co należy poczekać na końcowe wyniki. Dopiero wtedy rozpoczną się rozmowy na temat kolejnych działań.

W dalszej części konferencji Michał Kołodziejczak został ponadto zapytany, czy nie zapomni o mieszkańcach okręgu w przypadku, w którym objąłby nowe stanowisko w MRiRW. Zapewnił, że przy takim scenariuszu mieszkańcy mogą być spokojni. – Gdyby tak było, mam nadzieję, że Bóg da realizować tą misję ministra rolnictwa to okręg 37 i jego mieszkańcy nigdy nie zapomną, że oddali na mnie tak wiele głosów – mówił Kołodziejczak.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Warto przy tym zaznaczyć, że objęcie stanowiska Ministra Rolnictwa przez Michała Kołodziejczaka to tylko jedna z możliwości. Warto jednak wiedzieć, że lider Agrounii bierze pod uwagę taki scenariusz. Niemniej, na ten moment są to tylko rozważania.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl