Jak uprawiać cebulę na potrzeby sieci handlowych [VIDEO]

Rafał Szopa, producent cebuli, Muniaczkowice (Małopolska)

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w gospodarstwie Rafała Szopy w Muniaczkowicach (Małopolska), producenta cebuli z przeznaczeniem na zapotrzebowanie sieci handlowych. 

Wysokie wymagania sieci handlowych stawiają przed producentami cebuli nie lada wyzwanie. Gotowy produkt musi być cały, zdrowy, czysty, wolny od szkodników i uszkodzeń miąższu spowodowanych przez szkodniki, wolny od zawilgocenia i obcych zapachów i smaków, musi wytrzymać transport, być w odpowiednim stadium dojrzałości i co najważniejsze – bez zawartości pestycydów.

W materiale wideo Rafał Szopa, producent cebuli z Małopolski opowiada, jak warto uprawiać warzywo na potrzeby sieci handlowych. Naszemu rozmówcy towarzyszy Mirosław Maziarka z firmy Agro Smart Lab.

 

O ochronie cebuli można przeczytać w najnowszej publikacji Plantpress, którą można nabyć w sklepie internetowym: Ochrona CEBULI. Tutaj link do sklepu: https://www.plantpress.pl/produkt/zeszyt-ochrony-cebula/

 

Related Posts

  1. Susza
  2. Ziemniaki odmiana Arrow
  3. Trasa dotrzymanego słowa PiS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności