Hoover Maxi – sprzęt do zbioru warzyw liściowych [VIDEO]

Na tegorocznych targach Macfrut zaprezentowano maszynę Hoover Maxi włoskiej konstrukcji Hortech. Sprzęt może służyć do zbioru plonów warzyw liściowych, usuwania międzyplonów lub pozbycia się resztek pożniwnych.

Jak sama nazwa wskazuje Hoover … czyli “odkurzacz”. Maszyna Hoover Maxi, którą mieliśmy okazję zobaczyć na tegorocznych targach Macfrut we Włoszech, wyposażona jest w tzw. odkurzacz, który odsysa produkt bez uszkodzeń. Tempomat umożliwia operatorowi ustawienie stałej prędkości pracy maszyny. Kosz o pojemności 1000 l jest przechylany i posiada otwór do wyładunku resztek pożniwnych.
 

Maszyna uzupełnia ofertę kombajnów do baby leaf. Wyposażona jest w listwę tnącą, która posiada czujniki służące do regulacji wysokości cięcia i regulacja wysokości odbywa się z panelu sterującego operatora maszyny. Wysokość ssawki odkurzacza również jest regulowana.

Przypominamy, że targi Macfrut w Rimini (Włochy) potrwają do piątku tj. 5 maja br.ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności