Pomidor i sałaty pod osłonami cz. 1. – zapis z Webinarium (11.01.2022)

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania zapisu z webinarium z dnia 11 stycznia 2022 r., które było poświęcone uprawie pomidora i sałaty pod osłonami. Przedstawimy najnowsze propozycje odmianowe oraz zalecenia agrotechniczne dla tych gatunków. Głównym organizatorem spotkania jest firma Intermag wspólnie z firmami Bayer (marka Seminis), Enza Zaden, Hazera.

Pierwsza część webinarium poświęcona jest nawożeniu oraz stosowaniu preparatów mikrobiologicznych w uprawie tych gatunków. Z kolei firmy nasienne przedstawiły ofertę odmianową polecaną na sezon 2022.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinarium z dnia 11.01.2022 r., którego głównym tematem był “POMIDOR I SAŁATY POD OSŁONAMI – Bądź liderem w produkcji“. Udział w prezentacji wzięli eksperci z czterech firm branżowych:

  • Agnieszka Wiśniewska, Piotr Pietrzak (Enza Zaden);
  • Piotr Zawadzki (Intermag);
  • Paulina Janicka (De Ruiter/Seminis)
  • Mariusz Płucinik (Hazera)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinarium:

Firma Intermag już po raz kolejny zaprasza na serie warzywniczych spotkań online gdzie wspólnie z ekspertami branżowymi i firmami partnerskim prezentować będzie aktualne zalecenia i praktyczne informacje na temat kluczowych gatunków zarówno w uprawie gruntowej jak i pod osłonami. Portal warzywa.pl jest patronem medialnym tego cyklu spotkań.

Wspólnie z firmą Intermag zapraszamy na kolejny WEBINAR w dniu 18.01.2022 r. :
pt.: MARCHEW, PIETRUSZKA, SELER – odmiany, agrotechnika kluczem do sukcesu w produkcji. Gościem specjalnym będzie mgr inż. Łukasz Pudo (AgroJurek, Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu) – „Przygotowanie maszyn do siewu marchwi”.

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności