StoryEditor

"KALAFIOR, KAPUSTA - aby kieszeń nie była pusta" - zaproszenie na webinarium (4.01.2023 r.)

Data:  04 styczeń 2023Autor:
04 styczeń 2023
Wspólnie z firmami Enza Zaden oraz Biocont Polska, Grupą Mularski, ICL Polska zapraszamy na webinarium pt. KALAFIOR I KAPUSTA – aby kieszeń nie była pusta! Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne.
? Warzywa kapustne są najczęściej uprawiane w Polsce i Europie. Wśród nich królują kapusta i kalafiory. Na przestrzeni ostatnich lat obserwuje się duże zmiany w produkcji tych warzyw. Widzimy wyraźny podział na poszczególne segmenty produkcji – od najwcześniejszych, produkowanych pod osłonami, po te przeznaczone dla przetwórstwa czy długiego przechowywania. Na sukces w produkcji kapusty i kalafiora ma wpływ wybór odmiany. Gatunki te zajmują ważne miejsce w bogatym portfolio firmy Enza Zaden (dystrybutor nasion Takii Seed).
? Czym wyróżniają się odmiany na świeży rynek, do przetwórstwa czy do przechowywania? Jakie są zagrożenia ze strony szkodników i jak w skuteczny sposób uchronić się przed ich żerowaniem? Czy preparaty biologiczne są równie skuteczne jak te konwencjonalne? Jaką strategię nawożenia wybrać w dobie wysokich kosztów produkcji? Jakość rozsady ma fundamentalne znaczenie w uprawie warzyw – jaką ofertę na bieżący sezon proponują specjaliści od produkcji rozsady? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas webinarium pt. KALAFIOR I KAPUSTA – aby kieszeń nie była pusta eksperci, w dniu 4 stycznia 2023 o godz. 19:00.
 
? Podczas webinarium zebraliśmy grono ekspertów:

Bernard Zioło (Enza Zaden),

dr Michał Pniak (Biocont Polska),

Daniel Babij (Grupa Mulaski),

Andrzej Miąsko (ICL Polska).

 

Podczas webinarium odbędzie się quiz wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami!

Udział w webinarium jest bardzo prosty:
  1. najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link: https://plantpress.clickmeeting.com/kalafior-i-kapusta-aby-kieszen-nie-byla-pusta
  2. można łączyć się z tableta, smartphona, komputera;
  3. do webinarium można dołączyć w każdym momencie w trakcie jego trwania.

Nie musisz wychodzić z domu. Oglądaj nas na swoim smartfonie, komputerze, tablecie. Bądź z nami! Bądź z portalem warzywa.pl!

Możesz oglądać nas również na naszym profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/events/859516988525785

ZAPRASZAMY!!!

 
 
27. luty 2026 23:43