Kapusta z Charsznicy online – Dni Kapusty – webinarium 10.09.2020

Pole kapusty w 2020
Plantacja kapusty

Zapraszamy na zorganizowane wspólnie z Gminą Charsznica i jej Wójtem Janem Żebrakiem webinarium #kapustyzCharsznicyonline dla producentów warzyw kapustnych, które odbędzie się w czwartek 10 września br. o godzinie 20.00.

Kapusta z Charsznicy online - Dni Kapusty - webinarium 10.09.2020 Corocznie jako redakcja czasopisma Warzywa oraz portalu Warzywa.pl jesteśmy obecni na charsznickich polach relacjonując to wydarzenie dla czytelników naszych czasopism i internautów. Niestety w tym roku ze względu na pandemię wirusa charsznickie święto kapusty nie odbędzie się, dlatego wraz z firmami partnerskimi: BASF, Centrum Ogrodnicze POLGER i FMC zaprezentujemy to co dzieje się na polach w rejonie Charsznicy i opowiemy o przebiegu bieżącego sezonu z różnych perspektyw w formie webinarium. 

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
– w czwartek 10 września 2020 o 19:55 klikacie w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/kapusty-z-charsznicy-online
– podajecie swoje imię oraz adres email i dołączacie do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Możecie również dołączyć już teraz, dzięki czemu otrzymacie zaproszenie. Kliknij tutaj, by napisać do nas przez Messenger. Podaj swój adres email i wyślemy CI zaproszenie.

W imieniu organizatorów na wydarzenie zaprasza wójt gminy Charsznica – Jan Żebrak.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności