yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościWarzywa korzeniowe - odmiany i walka z nicieniami

Warzywa korzeniowe – odmiany i walka z nicieniami [VIDEO]

Zapis webinarium “Marchew, pietruszka, seler – odmiany, agrotechnika kluczem do sukcesu w produkcji”. W pierwszej części spotkania głos zabrał Jan Wcisło z firmy Intermag, który mówił o zagrożeniu ze strony nicieni glebowych w uprawie warzyw korzeniowych. Znajomość nicieni w uprawie warzyw to jedno, a drugie, w jaki sposób ograniczyć ich występowanie? O tym mogą Państwo usłyszeć w naszym materiale filmowym. Podczas webinarium głos zabrali również eksperci: Piotr Różański (Hazera Poland) oraz Piotr Dutkowski (marka Seminis), którzy w swojej prezentacji przestawili odmiany marchwi na sezon 2022.

Najczęstszym problemem w uprawie warzyw korzeniowych (marchew, pietruszka, seler) są nicienie glebowe, które powodują ogromne straty w plonie. Na stanowiskach opanowanych przez te szkodniki, warto zastosować preparaty mikrobiologiczne ograniczające populację różnych gatunków nicieni. Podczas webinarium Jan Wcisło z firmy Intermag przedstawił skuteczne metody ograniczające występowanie patogenów w glebie.
 
Wtorkowe wydarzenie z dnia 18.01. 2022 r. było okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w asortymencie marchwi. Eksperci Piotr Różański (Hazera Poland) oraz Piotr Dutkowski (marka Seminis) przedstawili najnowsze propozycje na sezon 2022.
 
Zapraszam do obejrzenia pierwszej części zapisu webinarium pt. MARCHEW, PIETRUSZKA, SELERodmiany, agrotechnika kluczem do sukcesu w produkcji.
 
 
Firma Intermag już po raz kolejny zaprasza na serie warzywniczych spotkań online gdzie wspólnie z ekspertami branżowymi i firmami partnerskim prezentować będzie aktualne zalecenia i praktyczne informacje na temat kluczowych gatunków zarówno w uprawie gruntowej jak i pod osłonami. Portal warzywa.pl jest patronem medialnym tego cyklu spotkań. 
Dla zainteresowanych cała transmisja dostępna jest tutaj: https://fb.watch/aKanMAZ_7V/
 
Zapraszamy na kolejne wydarzenie w dniu 25.01.2022 r. pt. KAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl