reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Strona głównaAktualnościWypadek na A4 z udziałem ciągnika rolniczego

Wypadek na A4 z udziałem ciągnika rolniczego

Wczoraj, 28 marca, tuż przed 22:00 na autostradzie A4 w okolicy Kryspinowa (gm. Liszki) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego i ciężarówki z naczepą. W wyniku wypadku kierowca ciągnika został ranny.

Zderzenie miało miejsce na pasie autostradowym w kierunku Katowic. Na miejscu zdarzenia były duże utrudnienia w ruchu. Na czas działań ratowniczych autostrada została zablokowana.

reklama
W wyniku zdarzenia ranny został kierowca traktora, którego po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych na miejscu, naziemny Zespół Ratownictwa Medycznego K01-022 przetransportował do SOR jednego z krakowskich szpitali.
W
czynnościach ratowniczych brały udział podmioty PSP, tj.: zastępy z JRG-2, JRG-3 Kraków, Oficer Operacyjny SKKM, OSP: Balice, Kryspinów, Kostrze, a także naziemny i lotniczy ZRM oraz KAP.
 
Uprzedzając pytania: policja nie ujawniła, dlaczego traktor pojawił się na na autostradzie..
reklama

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
Najpopularniejsze artykuły
Polecamy
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl

[newsletter_signup_form id=1]