Najważniejsze szkodniki zagrażające w uprawie warzyw kapustnych, cz. 2. [VIDEO]

Choroby i szkodniki warzyw

W kolejnym odcinku “Rozmów o warzywnictwie” dr Maria Rogowska, współautorka książki “Choroby i szkodniki warzyw”, informuje o szkodnikach zagrażających w uprawie warzyw kapustnych, m.in. o tantnisiu krzyżowiaczku.

Pierwszy odcinek pt. “Szkodniki zagrażające w uprawie warzyw kapustnych” dotyczył najważniejszych szkodników tj.: mszycy kapuścianej, mszyca brzoskwiniowej, mączlika warzywnego, śmietki kapuścianej, wciornastka tytoniowca.

Kliknij tutaj, by wrócić do pierwszej części odcinaka: https://www.warzywa.pl/warzywa-polowe/szkodniki-zagrazajace-w-uprawie-warzyw-kapustnych-cz-1-video/

Zapraszamy do drugiego odcinka pt.”Szkodniki zagrażające w uprawie warzyw kapustnych” z udziałem dr Marii Rogowskiej.

 

Książka “Choroby i szkodniki warzyw” autorstwa dr Marii Rogowskiej i dr Jana Sobolewskiego, to najobszerniejsze w języku polskim opracowane zagadnienie dotyczące chorób i szkodników roślin warzywnych – z pewnością jedno z nielicznych w Polsce.
Lata obserwacji prowadzonych przez współtwórców książki, badań, obecności w licznych gospodarstwach w Polsce przyczyniły się do powstania tej unikatowej monografii.

Serdecznie zapraszamy do jej zakupu w naszym sklepie internetowym:
?www.plantpress.pl

Related Posts

None found

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności