yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościNieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie rolnym

Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie rolnym

W dniu 1 marca doszło do tragicznego wypadku na jednej z posesji w Ulhówku. Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny niestety nie udało się uratować.

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy w rolnictwie, do którego doszło 1 marca w godzinach popołudniowych w Ulhówku.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 60-letni właściciel gospodarstwa przebywający w stodole, podczas podczepiania rozsiewacza nawozów do swojego ciągnika rolniczego, został przygnieciony przez ramiona podnośnika hydraulicznego zamontowanego w ciągniku.

Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny niestety nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze policji wyjaśniają aktualnie przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

– W związku ze zbliżającym się sezonem prac polowych, już teraz apelujemy o ostrożność i rozsądek podczas przygotowywania i korzystania z maszyn rolniczych. Większość zagrożeń i nieszczęśliwych wypadków można uniknąć stosując podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych – apeluje Policja Lubelska.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: Policja Lubelska

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl