yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościNajbardziej innowacyjna maszyna dla producentów warzyw – Nagrody im. Profesora Szczepana A....

Najbardziej innowacyjna maszyna dla producentów warzyw – Nagrody im. Profesora Szczepana A. Pieniążka [TSW 2024]

Na targach TSW 2024, tak jak co roku, przyznano prestiżowe Nagrody im. Profesora Szczepana A. Pieniążka. Tym razem zdobyła ją również firma, która produkuje maszyny dla producentów warzyw. Kto wygrał tegoroczny konkurs?

Trzy nagrody, jedno wyróżnienie

Kapituła Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach PIB przyznała trzy nagrody i jedno wyróżnienie. Dwie nagrody zostały przyznane produktom związanym z sadownictwem. Pierwszą zdobyła firma Jagoda JPS ze Skierniewic za maszynę do zbioru borówek Jagoda 300. Druga nagroda trafiła z kolei do firmy Agro Smart Lab za system FarmSmart.

Skupimy się jednak na firmie, która otrzymała trzecią Nagrodę im. Profesora Szczepana A. Pieniążka, a jest nią marka powiązana z branżą warzywniczą, mianowicie Weringen. Kapituła przyznała jej nagrodę za kombajn do zbioru warzyw korzeniowych Weringen RVS-1. W poprzednich miesiącach mieliśmy okazję sprawdzić maszynę w warunkach polowych. Napotkaliśmy niezwykle suchą i zarazem zbitą glebę, duże zachwaszczenie i strome podjazdy. Mimo to kombajn sprawdził się bardzo dobrze – ZOBACZ WIĘCEJ.

Wyróżnienie otrzymała natomiast firma Chemirol za produkt Bakto ProFOS.

Weringen RVS-1. Innowacja dla producentów warzyw

– Z wielką radością i dumą informujemy, że kombajn do zbioru warzyw korzeniowych Weringen RVS-1 został odznaczony nagrodą w konkursie im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że każdego dnia możemy dostarczać Wam nowych innowacji. Dzięki nim Wasza praca jest łatwiejsza, a zbiory jeszcze lepsze i bardziej wydajne. Mamy nadzieję, że w kolejnych sezonach będziemy mogli dalej rozwijać naszą markę, żebyście Wy, rolnicy, mogli czerpać z naszych produktów jeszcze więcej korzyści – przekazała marka Weringen, mówiąc o wynikach konkursu im. prof. Szczepana A. Pieniążka.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl