yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPrzymrozki kwiecień 2024. Kiedy, gdzie i ile stopni na minusie będzie w...

Przymrozki kwiecień 2024. Kiedy, gdzie i ile stopni na minusie będzie w Twoim regionie?

Do naszego kraju napłynęło powietrze arktyczne. Już w godzinach wieczornych prędkość wiatru osłabnie co będzie zapowiedzią zimnej nocy. Kiedy, gdzie i ile stopni na minusie będzie w Twoim regionie?

W pasie od Dolnego Śląska po Wielkopolskę, Kujawy, Mazury i Warmię rozciągać się będą chmury, z których miejscami słabo popada deszcz. Na termometrach odnotujemy 2-4 stopnie Celsjusza powyżej zera. Przy gruncie temperatura będzie taka sama jak na wysokości 2 metrów.

Według prognoz najniższa temperaturę jutro o poranku zmierzymy w rejonie Kielc, Kozienic i Staszowa. Tutaj temperatura zarówno przy gruncie jak i na wysokości 2 metrów spadnie w pobliże -2/-1 stopnia Celsjusza. Przy gruncie do -3 stopni.

Na południe od Warszawy oraz na wschód od Łodzi, czyli w całym zagłębiu sadowniczym w środkowej Polsce, ale również i w Kotlinie Sandomierskiej i w rejonie Kraśnika, słupki rtęci obniżą się do -1/+1 stopnia, a w rejonie zbiorników wodnych do +2 stopni.

Niemal wszędzie w województwie Lubelskim, Świętokrzyskim, Podkarpackim, południu i wschodzie Małopolski oraz na południu Mazowsza i wschodzie woj. łódzkiego przy gruncie oraz na wysokości jednego metra słupki rtęci spadną do -2/-1 stopnia Celsjusza.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Po północy niebo rozpogodzi się również na północy Polski. Temperatura zacznie gwałtownie spadać i o poranku na Kaszubach oraz w rejonie Wałcza na Pomorzu Zachodnim temperatura spadnie do -2/-1 stopnia na wysokości 2 metrów i do -3 stopni przy gruncie. Przymrozki do -1 stopnia przy gruncie wystąpią na pozostałym obszarze Pomorza Zachodniego i woj. Pomorskiego. Przymrozki mogą sięgnąć o świcie takich miast jak Piła i Złotów na północy woj. Wielkopolskiego oraz w rejonie Tucholi i Świecia na północy woj. Kujawsko Pomorskiego.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl