yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościOszuści podszywają się pod sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej

Oszuści podszywają się pod sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej

Sytuacja na rynku węgla nieustannie przyczynia się do intensyfikacji oszustw. Począwszy od atrakcyjnych ofert sprzedaży na portalach ogłoszeniowych i kończąc na fałszywych stronach internetowych, na których oszuści podszywają się pod składy czy kopalnie węgla…

Metod oszustów, które mogą przyczynić się do utraty naszych pieniędzy, pojawia się na rynku coraz więcej. Nie są to już tylko zwykłe, fałszywe ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych, które mogliśmy zweryfikować w bardzo prosty sposób. Aktualnie musimy uważać również na znane już nam strony internetowe…

Na pierwszy rzut oka możemy nie zauważyć jakiejkolwiek różnicy. Strony podszywające się pod składy czy kopalnie węgla zwykle wyglądają niemalże identycznie w porównaniu do ich prawdziwych odpowiedników. Niestety, wpłata gotówki może być równoznaczna z jej stratą przed czym przestrzega Polska Grupa Górnicza.

Spółka poinformowała w komunikacie prasowym, iż strony https://pgg-wegiel.info oraz https://pgg-wegiel.pl są fałszywe i nie mają nic wspólnego z internetowym sklepem prowadzonym przez PGG. Jednocześnie przypomniała, że właściwy adres sklepu PGG S.A. to https://sklep.pgg.pl.

Grafiki na tych stronach oraz widoczny asortyment, mogą wprowadzać w błąd. Są bowiem podobne do grafiki naszego sklepu. Oszuści bezprawnie wykorzystują także logo naszej spółki. Podają również na tych stronach ceny takie jak ceny surowca z naszych kopalń – przestrzega PGG.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Produkcja warzyw czy zwyczajne ogrzanie domu stwarza wysokie zapotrzebowanie na surowiec. W tym wszystkim należy jednak pamiętać, że pośpiech może zostać wykorzystany przeciwko nam. Istotne jest, by zachować rozwagę i dokładnie weryfikować prawdziwość stron, przez które dokonujemy zakupu węgla.

Wyżej opisana sytuacja z pewnością nie jest pierwszą i nie jest ostatnią próbą wyłudzenia pieniędzy. Z tego względu jakichkolwiek wpłat powinniśmy dokonywać dopiero mając stuprocentową pewność. Warunki na rynku węgla, wysokie ceny oraz niska dostępność, stwarzają oszustom wiele możliwości. Nie zapominajmy o tym…

Źródło: pgg.pl

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl