„Trasa dotrzymanego słowa”. Rząd spotyka się z mieszkańcami miast

Trasa dotrzymanego słowa PiS
fot. MRiRW

Członkowie PiS rozpoczęli „Trasę dotrzymanego słowa”. Podczas spotkań z mieszkańcami poszczególnych miast mają skupiać się na zrealizowanych przedsięwzięciach, które są kluczowe dla naszego kraju pod wieloma względami.

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus wraz z wicepremierem, ministrem aktywów państwowych Jackiem Sasinem oraz ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem przebywał w Piotrkowie Trybunalskim. Na spotkaniu z mieszkańcami szef resortu rolnictwa podkreślił, że zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego jest jednym z najważniejszych zadań rządu, gdyż gwarantuje państwu siłę i niepodległość.

– Polska ziemia to świętość. Będziemy robić wszystko, by polska ziemia była w polskich rękach. Chłopi zawsze stali na straży naszej suwerenności – podkreślił minister Robert Telus i przypomniał słowa wypowiedziane przez premiera Mateusza Morawieckiego podczas obchodów Ogólnopolskiego Święta Niepodległościowego Ruchu Ludowego, że nie będzie silnej polskiej gospodarki, gdy nie będzie silnego polskiego rolnictwa.

– Jesteśmy jedyną dziedziną gospodarczą, która nie decyduje o swoich cenach. O naszych cenach decydują koncerny. Ci, którzy dzisiaj nazywają się obrońcami polskiej wsi, nie zadbali, aby przetwórstwo w kraju pozostało w polskich rękach – zwrócił też uwagę minister Robert Telus.

Co sądzicie o takowych spotkaniach? Mają one jakiekolwiek przełożenie na sytuację w kraju czy są ukierunkowane tylko na zbliżające się wybory? Odpowiedź nasuwa się sama…

Źródło: MRiRW

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności