W Sylwestra czekają nas opady deszczu

Fot. Pixabay

Październik, listopad i grudzień zapisały się jako suchy okres. Przed nami większe opady. Wraz z nadciągającym ociepleniem przybędą do Polski opady deszczu.

Już jutro wieczorem na zachodzie kraju pojawią się opady deszczu w ilości 2-5 mm. Drobna mżawka, która może zamarzać, popada w ciągu dnia na północy i w centrum kraju. Znacznie większe opady czekają nas w Sylwestra. Na Pomorzu może spaść w ciągu jednej doby nawet 15 mm deszczu. Popada w całym kraju w ilości od 4 do 10 mm. Padać będzie tylko i wyłącznie deszcz z racji bardzo wysokiej temperatury.

W czwartek na termometrach od 1 stopnia w Suwałkach do nawet 10 stopni na Ziemi Lubuskiej. W Sylwestra na zachodzie i południowym zachodzie zanotujemy nawet 12 stopni Celsjusza. Najniższa temperatura zapanuje na wschodzie na poziomie 3-4 stopnie Celsjusza. Według prognoz ciepła aura pozostanie z nami przynajmniej do 10 stycznia. Na zachodzie niemal każdego dnia słupki rtęci mają przekraczać 10 stopni Celsjusza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności