yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościŚrodki ochrony roślin - "...taniej raczej nie będzie i może rozłożyć nas...

Środki ochrony roślin – “…taniej raczej nie będzie i może rozłożyć nas transport”

Jak dowiedział się portal warzywa.pl sytuacja na rynku środków ochrony roślin jest coraz trudniejsza. “…taniej raczej nie będzie i może rozłożć nas transport” komentuje właściciel jednego z większych sklepów branżowych w centralnej Polsce.

Teoretycznie towar jest dostępny, ale są coraz większe problemy z dostawami do sklepów. Nie docierają do Polski albo są bardzo opóźnione transporty z europejskim magazynów szeregu firm. Jest ogromny problem z dostawami w Włoch, po prostu nikt tam nie chce jeździć, a ceny za przewóz rosną.

Trudność w pokonywaniu granic też opóźnia dostawy. Także na rynku krajowym zlecone transporty są często już o tydzień opóźnione. Może się okazać, że przy wzmożonym zainteresowaniu zakupami i trudnościami w transporcie niektóre produkty nie dojadą na czas, a niektórych mimo zapewnień producentów po prostu nie będzie.

Można też już obserwować wzrost cen. Jeśli sytuacja się nie unormuje w najbliższych tygodniach właściwe pewne jest że ceny wzrosną a niektórych produktów może zabraknąć. Jak wygląda dzisiaj sytuacja w poszczególnych sklepach – liczymy na informacje od Was. Zostawcie swój komentarz poniżej.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl