yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościPolska moc! Ciągniki Farmtrac dla każdego rolnika

Polska moc! Ciągniki Farmtrac dla każdego rolnika [VIDEO]

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybór ciągnika rolniczego jest w obecnych czasach dość problematyczny. Każde gospodarstwo ma inne potrzeby, natomiast ilość maszyn na rynku z pewnością może przytłaczać. Na czym się więc skupić? Jak dobrać odpowiedni sprzęt względem naszych potrzeb? Na jakie rozwiązania warto zwrócić uwagę? 

Szeroka gama dostępnych na rynku maszyn z pewnością nie ułatwia rolnikom wyboru. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania i zarazem wesprzeć krajowych producentów. Co konkretnie mamy na myśli? Na minionych targach Agro Show 2023 sprawdziliśmy ofertę firmy Farmtrac, która jest największym producentem ciągników rolniczych w Polsce. Rozwiązania zastosowane w maszynach przybliżył nam p. Dariusz Czamara. Szczegóły tyczące się poszczególnych modeli zostały opisane w poniższym materiale. Przedstawione ciągniki sprawdzą się zarówno w małych, średnich, jak i dużych gospodarstwach. Oczywiście odnosi się to również do gospodarstw warzywniczych.

W razie jakichkolwiek pytań, które nasuną się po obejrzeniu poniższego materiału filmowego, zapraszamy do kontaktu z p. Dariuszem pod numerem telefonu: 602-397-454.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl