yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościB-MOX – silny start dla każdej siewki

B-MOX – silny start dla każdej siewki

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bejo jest wiodącą firmą w hodowli, produkcji, przetwarzaniu i sprzedaży najwyższej jakości nasion warzyw różnych gatunków. Wychodząc naprzeciw potrzebom tworzymy odmiany warzyw z wartością dodaną widoczną w każdym etapie łańcucha żywności.

Nasze doświadczenie w branży nasiennej sięga ponad 100 lat wstecz, a w ofercie posiadamy ponad 1000 odmian warzyw z 50 gatunków. Pozwala on nam oferować pełne zestawy na każdy rynek i do każdej strefy klimatycznej. Nasiona Bejo są dostępne w ponad 100 krajach poprzez sieć przedstawicielstw i dystrybutorów. Ponad 1700 zaangażowanych pracowników każdego dnia dba o rozwój firmy po to, aby móc zaopatrzyć producentów na całym świecie w warzywa, które są zdrowe, pełne smaku i cieszą konsumentów zarówno dziś jak i w przyszłości.

Ciągłe innowacje są naszym celem i głównym napędem do wzrostu. Jedną z ostatnich nowości jest nowa formuła wzmacniająca nasiona B-Mox. Oparta na nowej technologii formuła B-Mox wzmacnia energię kiełkowania nasiona, stymuluje wzrost w najwcześniejszej fazie oraz poprawia wigor roślin. Podczas całego okresu wzrostu rośliny wykazują się lepszą tolerancją na stres i lepszą zdrowotnością ogólną, co jest spowodowane lepiej rozwiniętym systemem korzeniowym.

Formuła B-Mox została specjalnie opracowana dla potrzeb rolnictwa nowoczesnego, poprzez silną roślinę mniej wrażliwą na warunki stresowe. Dzięki temu producenci mogą ograniczyć ochronę, a to oznacza że B-Mox jest również bardzo obiecujący dla produkcji ekologicznej. Aktualnie opracowano metodę B-Mox dla marchwi i pietruszki korzeniowej, ale jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni na potencjalne wyniki w innych gatunkach.

B-Mox w uprawie marchwii

B-mox w uprawie pietruszki

B-Mox pomaga w redukcji ryzyka uprawy podczas newralgicznych, pierwszych tygodni uprawy oraz wykazuje dobroczynne działanie podczas późniejszych okresów suszy i chłodu. Czego rezultatem jest zauważalny wzrost plonu handlowego w porównaniu do upraw z nasion nieulepszanych. 15 procentowa zwyżka plonu handlowego w gatunkach takich jak marchew i pietruszka korzeniowa nie jest niczym wyjątkowym.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: bejo.pl

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl