• belem agrosimex marchew ziemniaki
  • rosafert agrosimex gleba

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

Bayer Velum Prime - baner

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAGRO SHOW 2022 tym razem płatne. Ile zapłacimy za wejściówkę?

AGRO SHOW 2022 tym razem płatne. Ile zapłacimy za wejściówkę?

AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Dotychczas wstęp na imprezę był darmowy, jednak w aktualnym roku organizatorzy zdecydowali się pobierać opłaty. Czym jest to spowodowane? Ile aktualnie wynoszą stawki za wstęp na wydarzenie?

Targi AGRO SHOW od lat przyciągają wielu zwiedzających. Postrzegane są z tego względu jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Wśród wystawców znajdziemy również producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin a także firmy z sektora finansowego i innych branż powiązanych z rolnictwem. Rolnicy podczas 3 dni zwiedzania mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji oraz usług dla rolnictwa. Istnieje również możliwość spotkania się i wymiany poglądów z przedstawicielami wielu liczących się firm.

Co roku na wydarzenie przybywa blisko 120 tys. odwiedzających. Mowa zarówno o rolnikach jak i osobach spoza branży, które chcą aktywnie spędzić czas. Kiedy odbędą się targi? Organizatorzy przewidzieli ten termin na 23-25 września 2022 roku. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na terenie lotniska w Bednarach. Wystawa obejmuje aż 120 hektarów i zwykle pojawia się na niej około 700 wystawców, co umożliwia porównanie oraz dobranie dogodnej oferty.

Tak jak wspominaliśmy, dotychczas wstęp na imprezę był darmowy. W roku bieżącym nastąpiły jednak zmiany i organizatorzy wprowadzili pewne opłaty. Ile kosztuje wejściówka? Istnieją dwie możliwości otrzymania biletu. Pierwszą z nich jest zakup poprzez stronę internetową. W tym przypadku koszt dla młodzieży szkolnej oraz studentów do lat 26 wynosi 10 zł, natomiast dla pozostałych osób 15 zł. Uzyskanie biletu na miejscu również wchodzi w grę, jednak wtedy należy liczyć się z dodatkowym kosztem rzędu 5 zł zarówno przy wyborze biletu ulgowego jak i normalnego. Osoby poniżej 15 roku życia będą mogły uczestniczyć bezpłatnie.

Skąd wynika zmiana strategii organizatorów i wprowadzenie opłat? Aktualna sytuacja w kraju i na świecie jest dość napięta. Wszelkie dobra czy usługi nieustannie drożeją. Najprawdopodobniej odczuli to również organizatorzy wydarzenia. Zwykle wszelkie koszty organizacyjne pokrywano z opłat pobieranych od wystawców. Zwiększenie ich mogłoby zniechęcić poszczególnych z nich, przez co targi nie byłyby tak wartościowe dla odwiedzających. Z tego względu każdy zainteresowany wydarzeniem będzie zmuszony uiścić symboliczną opłatę.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Koszt wejściówek jest stosunkowo niewielki. Spoglądając jednak na całokształt, czyli ceny paliw, jedzenia i innych opłat, liczba odwiedzających w aktualnym roku może się zmniejszyć. Dotychczas bowiem targi przyciągały wiele osób, które nie są związane z branżą. Czasy są jednak dość trudne i każdy trzyma się za portfel coraz mocniej… Niemniej, osoby powiązane z rolnictwem mogą wynieść z wydarzenia wiele przydatnych informacji, rozwiązań oraz wiedzy. Wiedzy, która będzie miała przełożenie w praktyce. Tak więc, udział w wydarzeniu wciąż wydaje się dość atrakcyjny pod względem tego, co możemy uzyskać w zamian za symboliczną opłatę przy wejściu. Co o tym sądzicie?

Źródło: agroshow.pl


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

warzywa siarkopol nawożenie nasiona
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl