yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościDni demonstracyjne Nunhems 2022 Holandia

Dni demonstracyjne Nunhems 2022 Holandia

Chcemy zaprosić Państwa na nasze Dni demonstracyjne Nunhems w Holandii, na które zapraszamy w tygodniu 39 od 26. do 30. września. Aby poprawić doświadczenie odwiedzających, zainwestowaliśmy w połączenie konfiguracji naszych demonstracji upraw. Pięć upraw, cztery pola demonstracyjne, jedno wydarzenie Nunhems! Nasze nowe podejście zapewnia większy przegląd i daje możliwość bezproblemowego odwiedzenia wielu demonstracji. Na naszych polach demonstracyjnych czekają na Państwa por, marchew, sałata, szpinak i seler.


Państwa osobiste spotkanie

Wszystkie demonstracje są ustawiane jako osobiste spotkania z naszymi specjalistami ds. sprzedaży. Nie mogą się doczekać spotkania z Państwem i wyjaśnienia, jakie ekscytujące innowacje możemy zaoferować Państwu oraz Państwa partnerom. Przygotowaliśmy osobiste spotkania, aby nasi specjaliści mieli wystarczająco dużo czasu, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Podobnie jak w zeszłym roku, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie na żywo z pola demonstracyjnego lub cyfrowo, w zależności od tego, co najbardziej Państwu odpowiada. Oczekujemy na spotkanie z Państwem! Będziemy omawiać nowe odmiany i koncepcje, zbierać opinie i wzajemnie się inspirować. I aby mieć pewność, że razem możemy zapewnić pyszne, zdrowe i zrównoważone warzywa, teraz i w przyszłości.

Rok pełen innowacji
W tym roku mamy do przekazania wiele wyjątkowych wiadomości: nowe rynki, nowe koncepcje oraz lepsze i silniejsze odmiany naszych warzyw. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pokażą nasze
najnowsze osiągnięcia.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl